
Бақшаға арналған құралдар жинағы, пластик, гель тұтқалары, 3 дана, нейлон жұмсақ, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 63021 жинағы 3 бөліктен тұрады — қазуға, қопсытуға, топырақты толтыруға және отырғызуға арналған гель тұтқалары бар пластикалық бау-бақша құралдары. Жиынтықтың барлық элементтері серпімді полиамидтен жасалған және салмағы аз, сондықтан олармен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды. Құрал материалы ультракүлгін сәулелерге, коррозиялық және улы сұйықтықтарға төзімді, сондықтан жинақ ұзақ уақыт қызмет етеді. Жинаққа кіретін құрал-саймандар саяжай учаскесіндегі өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Шөміштердің пішіні тереңдетілген, бұл олардың өнімділігі мен пайдалану мүмкіндігін арттырады. Топыраққа түсу тереңдігін бақылауды жеңілдету үшін тар шөміштің қалақшасына өлшеу шкаласы қолданылады. Жыртқыштың тістері қайралған, бұл олардың топырақ түйіршіктерін оңай сындырып, топыраққа енуіне мүмкіндік береді. Барлық құралдар тұтас құйылған конструкцияға ие, бұл олардың беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. Тұтқаларда гельдік төсемдер бар, сондықтан олар қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді. Тұтқалардағы саңылаулар ілу үшін қызмет етеді, сондықтан құралдарды сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Полиамид |
| Тұтқаның материалы | полиамид, гель |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | гель |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Nylon Soft |
| Жиынтықтың құрамы | кең қонатын қалақ - 1 дана, тар қонатын қалақ - 1 дана, үш тісті жыртқыш1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | ақшыл сары |
| Штрих-код | 4044996159478 |
- Бағасы: 1 808 ₸

