
Қондыру шөміші тар, 60 х 305 мм, пластик, гельді тұтқа, Nylon Soft, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad NYLON SOFT 62027 өлшемі 60 x 305 мм, пластиктен жасалған, гельді тұтқасы бар тар отырғызғыш бау-бақша құралдарының санатына жатады. Бұл бағбандарға өсімдіктерді мұқият трансплантациялау үшін пайдалы. Қысқа ұзындығы 305 мм және тар шелегі 60 мм болғандықтан, олар шағын төсектерде және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы.Артықшылықтары Тұтас құйылған конструкция есебінен қалақ жүктемелерге төзімді.Нейлоннан жасалған шөміш ұзаққа созылады, өйткені ультракүлгін сәулелерге төзімді және тыңайтқыштар түскенде бұзылмайды.Шөміштегі өлшеу шкаласы отырғызу тереңдігін бақылауға көмектеседі.Гельдік жабын құралдың қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді.Тұтқадағы саңылау шөмішті ілінген күйінде ықшам сақтауға арналған.Шөміштің салмағы небәрі 89 г, бұл шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.089 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 606-Гельді сабы бар нейлоннан жасалған құрал, NYLON SOFT сериясы |
| Ұзындығы | 305 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Полиамид |
| Тұтқаның материалы | Полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | гель |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Nylon Soft |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күлгін |
| Штрих-код | 4044996159447 |
- Бағасы: 594 ₸

