
Қондыру шанышқысы, 60 х 250 мм, пластик, гельді тұтқа, Nylon Soft, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гель тұтқасы бар Palisad NYLON SOFT 62028 пластикалық отырғызу шанышқысы, 60 x 250 мм, бақша төсектеріндегі өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады. Оның көмегімен көшеттер мен гүлдерді трансплантациялауға, топырақты қазып, қопсытуға, ұсақ арамшөптерді жоюға болады. Шанышқы жету қиын жерлерде бау-бақша жұмыстарын ыңғайлы жүргізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тістердің арқасында шанышқы жерге таптамай оңай енеді. Тұтқадағы сырғанауға қарсы гель жабыны сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Шанышқы ұзаққа созылатын пластиктен жасалған, ол ультракүлгін сәулелер мен химиялық заттардың әсерінен бұзылмайды. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған. 76 г жеңіл салмағы жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.076 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 606-Гельді сабы бар нейлоннан жасалған құрал, NYLON SOFT сериясы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Полиамид |
| Тұтқаның материалы | Полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | гель |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Nylon Soft |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күлгін |
| Штрих-код | 4044996159454 |
- Бағасы: 617 ₸

