
3 тісті жыртқыш75 х 250 мм, пластик, гельді ұстағыш, нейлон жұмсақ, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш тісті пластикалық Жыртқышpalisad NYLON SOFT 62029, 75 x 250 мм, гель тұтқасы бар, жазғы тұрғындар үшін шағын бақтар мен көкөніс бақшаларында өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Ол гүлзарларда, көгалдарда және жету қиын жерлерде топырақты қопсыту және желдету үшін қолданылады. Үш сүйір тістері бар 75 мм кең жұмыс бөлігінің арқасында терең және қарқынды қопсытуды жүзеге асыруға болады. Ұзындығы 250 мм болатын құрал жылыжайдың немесе жылыжайдың шектеулі кеңістігінде қопсытуды тиімді жүргізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жыртқышнейлоннан жасалған — ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді сенімді және жеңіл материал. Тұтас құйылған конструкцияның арқасында бұйым қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Тұтқа арнайы гельмен қапталған, ол сенімді ұстау үшін сырғанауға қарсы қасиеттер береді. Тұтқадағы ілгіш жыртқышты ілгекте немесе шегеде ықшам сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 606-Гельді сабы бар нейлоннан жасалған құрал, NYLON SOFT сериясы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Полиамид |
| Тұтқаның материалы | Полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | гель |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Nylon Soft |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күлгін |
| Штрих-код | 4044996159461 |
- Бағасы: 617 ₸

