
Желдеткіш 9 тісті тырма, 175 х 350 мм, пластик, Nylon, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш 9 тісті тырма Palisad NYLON 62395, пластик, 175 х 350 мм, шағын көлемді бау-бақша жұмыстарында қолданылады. Тегіс профильді 9 серпімді тістердің арқасында олар гүлзарлар мен бақша төсектеріндегі ұсақ қоқыстарды және кесілген өсінділерді жинауға оңтайлы. Артықшылықтары Тырмалар берік және берік, өйткені олар ультракүлгін сәулелердің әсеріне ұшырамайтын серпімді полипропиленнен жасалған. Саусақ тірегі бар тұтқа алақанға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Тұтқадағы саңылау оңай сақтау үшін тырманы ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.076 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 627-NYLON сериясы, саусаққа арналған тірегі бар нейлоннан жасалған аспап |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Nylon |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996161778 |
- Бағасы: 744 ₸

