
Жорыққа арналған күрек, 150 х 205 х 253 - 590 мм, пластик. тұтқа, қапта жиналмалы, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы жаяу күрек Stels 61462 пластикалық тұтқасы бар, 150 x 205 x 253-590 мм, қаптамада, кеңінен қолданылады: ол жер қазу жұмыстарын жүргізу қажет болған жағдайда бағбандарға, автокөлік жүргізушілеріне және туристерге пайдалы болады. Ал жиналмалы конструкциясының арқасында кетмен ретінде пайдалануға болады. Күрек жұмыс пышағының үстіңгі жиегінің дөңгелектелген жиегінің арқасында жерге оңай енеді.Артықшылықтарыберіктілік және беріктік — жұмыс пышағы орташа көміртекті болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Коррозиядан қорғау — жұмыс бөлігі ұнтақпен қапталған.Ойластырылған конструкция — сына тәрізді пішінінің арқасында кенеп жүктемелерге жоғары қарсылыққа ие.Қауіпсіздік — болаттан жасалған сенімді колетка механизмі күректің кенеттен бүктелуіне жол бермейді.Ыңғайлы жұмыс — қабырғалары қатайтылған кең пластикалық тұтқа құралдың жоғары жүктемелерге төтеп беруіне мүмкіндік береді.Ықшамдылық — күректі көліктің жүксалғышына да, жаяу жүруге арналған рюкзакқа да орналастыруға ыңғайлы, өйткені. оның салмағы 770 г, ал бүктелген ұзындығы 253 мм.Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы — жеткізу көлеміне аспасы бар су өткізбейтін қаптама кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 205 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-45 HRC |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Қап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996158419 |
- Бағасы: 6 444 ₸

