
Сибртех ағаштарының бұтақтарын қолдау үшін реттелетін тірек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін тірек Сибртех 64600 ағаш бұтақтарын қолдау үшін қолданылады. Оның көмегімен бұтақтардан жүктемені алып тастауға және олардың сыну қаупін азайтуға болады. Қолдау бағбандарға, әсіресе жемістердің пісетін кезеңінде, сондай-ақ қыста, бау-бақша дақылдарына қар түскен кезде пайдалы болады. Артықшылықтары Арматура болат құбырлардан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін арттырады. Пластикалық өрім ылғалға төзімділікті қамтамасыз етеді, сондықтан тірек коррозияға ұшырамайды және оны жыл бойы пайдалануға болады. Тіректерді әртүрлі биіктіктегі бұтақтарды қолдау үшін 1600, 2200, 2500, 2800 мм етіп реттеуге болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 580 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800064288 |
- Бағасы: 1 664 ₸

