
Палисад тырнақтары бар қазғыш қолғаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 67748 тырнақтары бар қазғыш қолғаптары бақша мен көкөніс бақшасында ауылшаруашылық жұмыстарын жүргізу кезінде қолды қорғауға арналған. Олар өсімдіктерді отырғызу және арамшөптерді жою кезінде алақандар мен саусақтарды кесулер мен сынықтардан сақтайды. Пластикалық тырнақтардың көмегімен жұмсақ топырақты қопсытып, тұқым отырғызу үшін ойықтар жасауға болады. Артықшылықтары Тырнақтар берік ABS пластиктен жасалған, сондықтан олар өз функцияларын сәтті орындайды және сынбайды. Негізі полиэфирлі матадан жасалған, соның арқасында қолғаптар тозуға төзімді және ұзақ қызмет етеді. Қолғаптардың материалы тыныс алады, яғни қолдар оларға енбейді. Латексті құйма ылғал мен кірден сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Серпімді негізінің арқасында қолғаптар қозғалысты шектемейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 120 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52799 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.52799.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 678-Бақша қолғаптары |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Материал | Полиэфир |
| Негіз материалы | полипропилен, полиэфир |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | S-L |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | зеленый, черный |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996151878 |
- Бағасы: 633 ₸

