
Балға-шегелеуші, 450 г, тұтас соғылған, магниті бар атыс штыры, Matrix Pro екі компонентті резеңкеленген сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 10465 ұзындығы 340 мм, басы салмағы 450 г және шабуылшының диаметрі 34 мм, магнитті және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар, шегелерді соғуға және алуға арналған тұтас соғылған балға-шегелеуші. Ол үшін арнайы пішінді бас бейімделген — дөңгелек шабуылшымен және сына тәрізді ойығы бар жалпақ саусақпен. Шабуылшының жоғарғы жағында магнитті ұстағыш бар, ол тырнақты қолмен ұстамай-ақ орнатуға мүмкіндік береді. Балға кәсіби салада қолданылады, үй шебері үшін де пайдалы. Артықшылықтары Құрал 45 болаттан жасалған, сондықтан оның беріктік көрсеткіші жоғары. Тұтас соғылған конструкция тұтқаның сынуын және жіберіп алған жағдайда оның зақымдалуын болдырмайды. Жұмыс бөлігі сөндірілген және қаттылығы 50-55 HRC, сондықтан балға-шегелеуші көп соққы жүктемелеріне төзімді және ауыр пайдалануға төтеп бере алады. Бастың корпусында шыбықтар мен шегелерді түзетуге немесе бүгуге болатын тесік бар. Екі компонентті резеңкеленген тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл құралды пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 338 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 34 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 34 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996154619 |
- Бағасы: 5 858 ₸

