
Тұтас соғылған балта, 600 г, Matrix Pro екі компонентті резеңкеленген тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар тұтас соғылған Matrix PRO 21498 балта үй шаруашылығында және құрылыс алаңында таптырмас құралға айналады. Оның көмегімен бөренелер мен бұтақтарды кесуге, отын жаруға, ағаш өңдеуге және т.б. Жартылай шеңберлі кесу жиегінің арқасында кесу процесі жеңілдетіледі.Артықшылықтарысенімділік және жоғары ресурс — құрал С55 болаттан жасалған тұтас соғылған конструкцияға ие.Қаттылығы 50-55 HRC — шынықтыру кесу жиегіне беріктік береді, өткірлікті ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.Сенімді ұстағыш — балта ұшында сәл кеңейген, резеңкеленген жабыны және бедерлі кірістірулері бар.Құрал толығымен пайдалануға дайын — пышақ зауытта қайралған, сондықтан балтаны сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Тұтқаның ұзындығы 370 мм — шебер тиімді кесу үшін жақсы бұрылыстар жасай алады.Кенептің шағын салмағы 600 г — қарқынды және ұзақ мерзімді жұмыс кезінде қолдардағы шаршау азаяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 388 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 131 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 370 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996154640 |
- Бағасы: 7 303 ₸

