
Құрылыс балғасы, 450 г, тұтас соғылған, магниті бар атыс штыры, Matrix Pro екі компонентті резеңкеленген тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 10467 салмағы 450 г басы, магниті және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар тұтас соғылған құрылыс тырнақ балғасы құрылыс және монтаждау жұмыстарында қолданылады. Құрал соққыларға арналған шабуылшының, шегелерді алып тастауға арналған шегенің, сондай-ақ құрылыс материалдарын ұстауға қызмет ететін монтаждық құлақшаның арқасында тапсырмаларды тиімді шешуге мүмкіндік береді. Балға жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайландырылған — магнитті бекіткіш тырнақты қолмен ұстамай-ақ жем салуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тұтқаның сынбауы және зақымдалмауы — құралдың тұтас соғылған конструкциясы бар. Тозуға төзімділік — жұмыс бөлігі шыңдалған, оның қаттылығы 50-55 HRC. Әртүрлі өлшемдегі шегелермен жұмыс істеу мүмкіндігі — балғаның үлкен және кіші шегелері бар. Функционалдылық — корпуста штангалар мен шегелерді бүгуге арналған тесіктер қарастырылған. Пайдаланудың жайлылығы мен қауіпсіздігі — бедерлі беті бар екі компонентті резеңкеленген тұтқа дымқыл қолда да сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 144 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 376 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 34 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 34 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996154626 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

