
Шатыршы балғасы, 600 г, тұтас соғылған, магниті бар атыс штыры, Matrix Pro екі компонентті резеңкеленген тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 10622 салмағы 600 г басы, магнитті шабуылшысы және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар бір бөліктен жасалған шатыр жабынының балғасы кәсіби шатыр жұмыстарын жүргізуге арналған. Олармен шегелерді түзету үшін соғуға және ілуге, сондай-ақ саңылауларды тесуге және қаңылтырдың жиектерін сүйір сынамен бүгуге болады. Қауіпсіздікті арттыру үшін шабуылшының жұмыс бетінде ойықтар жасалады, сондықтан соққы бұрышта болса да, ол шегеден сырғып кетпейді. Артықшылықтары Құрал тұтас соғылған конструкцияның арқасында жоғары сенімділікпен және ұзақ мерзімділікпен ерекшеленеді. Балға жоғары беріктікке және деформацияға төзімділікке ие, өйткені ол орташа көміртекті 45 болаттан жасалған. Шабуылшының штыры соққыға төзімді және ауыр пайдалануға төтеп бере алады, себебі ол 50-55 HRC дейін шыңдалған. Балғаның көмегімен шыбықтар мен шегелерді бүгуге болады — бұл үшін құралдың корпусындағы арнайы тесік арналған. Шегелерді бір қолмен соғуға болады, себебі атыс штыры бекіткіштерді бекітуге арналған магниттік ұстағышпен жабдықталған. Құралмен жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз — бедерлі беті бар екі компонентті резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 182 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 364 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996154657 |
- Бағасы: 7 356 ₸

