
Тас қалаушы балғасы, 680 г, тұтас соғылған, Matrix Pro екі компонентті резеңкеленген тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
680 г басы және екі бөліктен тұратын резеңкеленген тұтқасы бар Matrix PRO 10632 тұтас соғылған тас қалаушы балғасы тас немесе кірпішпен жұмыс істеу үшін қолданылады. Төртбұрышты атыс штыры соғуға арналған, ал ұзартылған қайралған саусақ тасты немесе кірпішті кесуге арналған. Шегелеуші ұсақ шегелерді түзетуге арналған. Артықшылықтары Тұтас соғылған корпус тұтқаның сынуын немесе зақымдалуын болдырмайды. Бастың материалы — орташа көміртекті болат 45, бұл құралдың беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шабуылшының қаттылығы 50-55 HRC, сондықтан ол қарқынды пайдалану кезінде де өнімділік қасиеттерін сақтайды. Бастың корпусында штангалар мен шегелерді бүгуге арналған тесік бар. Резеңке ендірмелері және бедерлі беті бар екі компонентті тұтқа құралмен жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді, өйткені ол қолға сырғып кетпейді және шебердің шаршауын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 179 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 364 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 680 кг |
| Шабуылшының салмағы | 680 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996154633 |
- Бағасы: 7 003 ₸

