
Жылжымалы домкратқа арналған әмбебап резеңке тірек, D 100 мм, D 90, H 12 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100/90 мм және қалыңдығы 12 мм болатын Matrix 50912 әмбебап резеңке тірегі жылжымалы домкратты пайдаланған кезде ыңғайлы болады. Ол автомобильдің корпусын және көтергіш құрылғының жоғарғы тірегін механикалық зақымданудан сенімді қорғайды. 51133, 51136, 51137 үлгілерімен пайдалануға арналған. Артықшылықтары Болат штангаға орнатылған серпімді және берік резеңке тірек сапасының кепілі болып табылады. Пайдаланудың температуралық диапазоны -30-дан +50 °C-қа дейін құрайды, бұл тіреуді үй-жайдың сыртында және ішінде пайдалануға мүмкіндік береді. Тірек ПВХ блистеріне ілгішпен оралған, сондықтан оны стендке қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 100 мм |
| Материал | Резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800066541 |
- Бағасы: 1 644 ₸

