
Жылжымалы домкратқа арналған әмбебап резеңке тірек, D 89 мм, D 60 мм, H 35 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50910 резеңке тірегі, үстіңгі диаметрі 89 мм және төменгі диаметрі 60 мм, қалыңдығы 35 мм, жылжымалы домкратқа жұмсартқыш төсем ретінде пайдаланылады. Автокөліктің шанағында ойықтардың, сызаттардың және бояудың сынуының пайда болу қаупін азайтады, бұл оны ұқыпты көтеруге мүмкіндік береді. Сондай-ақ домкраттың үстіңгі тірегін зақымданудан қорғайды. Артықшылықтары Серпімді резеңкеден жасалған тірек пішінді тез қалпына келтіреді, соның арқасында ол ұзақ уақытқа созылады. Резеңке төсем болат штангаға орнатылады, соның арқасында тірек жоғары беріктікке ие. Тіректің қалыңдығы 3,5 см жоғары жүктемелер кезінде оның сенімділігіне кепілдік береді. Тіректің жұмысы -30-дан +50 °C-қа дейінгі температурада мүмкін болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 89 мм |
| Жоғарғы диаметр | 89 мм |
| Диаметрі төмен | 60 мм |
| Материал | Резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800066527 |
- Бағасы: 1 282 ₸

