
Жылжымалы домкратқа арналған әмбебап резеңке тірек, D 72 мм, D 50, H 35 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі диаметрі 72 мм және төменгі диаметрі 50 мм, қалыңдығы 35 мм болатын Matrix 50911 әмбебап резеңке тірегі жылжымалы домкратта көтерілген кезде көліктің корпусын қорғайды. Сондай-ақ көтергіш құрылғының өзін механикалық зақымданудан қорғайды. Оның көмегімен гаражда немесе автосервисте көлік құралын сапалы жөндеуден өткізуге болады. Көптеген домкраттарға сәйкес келеді: 51018, 51019, 51127, 51129, 51130, 510335, 510345. Артықшылықтары Болат штангаға орнатылған серпімді резеңке тіректің кернеулерге төзімділігін және пішіннің тез қалпына келуін қамтамасыз етеді. Қалыңдығы 3,5 мм тірек жүктемелерге жақсы төтеп береді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Резеңке температураның шектен шығуына (-30-дан +50 °C-қа дейін) төзімді және оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 72 мм |
| Жоғарғы диаметр | 72 мм |
| Диаметрі төмен | 50 мм |
| Материал | Резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800066534 |
- Бағасы: 1 182 ₸

