
Қысқыштар Premium, 180 мм, үш компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар Matrix Premium 17071 тістеуіктері ұсақ бөлшектерді бекітуге және ұстауға, сондай-ақ сымдар мен сымдарды тістеуге ыңғайлы. Өткір ойықтары бар губкалар бетінен сырғып кетпейді, ал арнайы ойықтар дөңгелек заттарды ұстауға мүмкіндік береді. Құрал құрылыс алаңында, слесарь және ағаш шеберханасында, автосервисте пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары беріктік көрсеткіші — тістеуік 45 көміртекті болаттан жасалған.Деформацияға төзімділік — жұмыс бөліктері индукциялық сөндіруден өтті, қаттылығы шамамен 46 HRC және қатты қысуға төтеп бере алады.Коррозиядан қорғау — болат бөлшектер қаралау әдісімен өңделеді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — кең тіректері бар үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.297 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153612 |
- Бағасы: 2 029 ₸

