
Премиум тік ұзын тістеуіктер, 160 мм, Matrix үш бөліктен тұратын тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
160 мм үш бөліктен тұратын тұтқалары бар Matrix Premium 17185 түзу ұзын тістеуіктері әртүрлі пішіндегі ұсақ бөлшектерді ұстауға және ұстауға, сымдарды, штангаларды, сымдарды және т.б. бүгуге және тістеуге көмектеседі. Олар слесарларға, монтажшыларға, құрылысшыларға, егер басқа құралдар бөлшектерге жете алмайтын жету қиын жерлерде жұмыс істеу қажет болса, пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері индукциялық сөндіруден 49-52 HRC қаттылығына дейін өтті, сондықтан олардың жұмыс істеу мерзімі артады.Фосфатталған металл беті жартылай тегістелген, бұл ұзын тістеуіктерді коррозияға ұшыратпайды.Ойластырылған пішінді үш компонентті тұтқалар құралды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және бояу жаққыштарындағы жүктемені азайтады.Тұтқалардағы кең тіректер қолдың сырғып кетуіне және шебердің жарақаттануына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153636 |
- Бағасы: 1 358 ₸

