
Бүйір кескіштер Premium, 180 мм, үш компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар Matrix Premium 17533, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесу үшін монтаждау және монтаждау жұмыстарында қолданылады. Олар гаражда, үйде, құрылыста, шеберханада жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері жоғары жиілікті токтармен индукциялық сөндіруден өтті, бұл шешім олардың құрылымын нығайтуға және тозуға төзімділігін арттыруға мүмкіндік берді. Кесетін жиектер механикалық кернеулерге төзімді және 49-52 HRC жоғары қаттылығының арқасында тығыз материалдарды кесуге оңай төтеп береді. Үш компонентті тұтқалар ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді, өйткені сырғып кетпейді және қолыңызда ыңғайлы жатады. Кең шектеу аялдамалары қолдың кескіш элементтерге секіруіне жол бермейді, сондықтан бүйірлік кескіштермен жұмыс істеу қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153674 |
- Бағасы: 1 733 ₸

