
WHite Nickel тістеуіктері, 200 мм, никельмен қапталған, матрицалық үш бөліктен тұратын тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix White Nickel 17076 никельмен қапталған тістеуіктердің ұзындығы 200 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар, беті тістелген арнайы пішінді жақтары арқасында тегіс және дөңгелек бөлшектерді мықтап ұстайды. Өткір кескіш жиектер сымдар мен сымдарды оңай тістейді. Тістеуіктер құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстары кезінде қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтары45 көміртекті болаттан жасалған тістеуіктердің беріктігі мен беріктігі бар.Никельмен қапталған жұмыс беттері коррозиядан қорғалған, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Индукциялық сөндіруден өткен жұмыс бөліктері ауыр пайдалануға төтеп бере алады.Гофрленген беті бар көп компонентті тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.383 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153711 |
- Бағасы: 2 168 ₸

