
Түзу ұзын тістеуіктер WHite Nickel, 180 мм, никельмен қапталған, үш компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix White Nickel 17189 тік никельмен қапталған ұзын тістеуіктердің ұзындығы 180 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар, тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды. Әмбебап құрал ұсақ бөлшектерді ұстауға және ұстауға, сымдарды, сымдарды және басқа ұқсас заттарды тістеуге көмектеседі. Ұзын тістеуіктермен жұмыс істеу, әсіресе, қарапайым тістеуіктер көтере алмайтын жету қиын жерлерде ыңғайлы.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан оның қаттылығы, беріктігі және тозуға төзімділігі артады.Жұмыс бөлігінің никельмен қапталуы коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.Үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл шаршамай-ақ ыңғайлы жұмыс істеуге ықпал етеді.Тұтқалардағы кең тіректер қолдың сырғып кетуіне жол бермейді, сондықтан жарақат алу қаупі жойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153735 |
- Бағасы: 1 537 ₸

