
Түзу ұзын тістеуік, WHite Nickel, 200 мм, никельмен қапталған, Matrix үш бөліктен тұратын тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix White Nickel 17190 тік никельмен қапталған ұзын тістеуіктердің ұзындығы 200 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар, тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды. Әмбебап құрал ұсақ бөлшектерді ұстауға және ұстауға, сымдарды, сымдарды және басқа ұқсас заттарды тістеуге көмектеседі. Ұзын тістеуіктермен жұмыс істеу, әсіресе, қарапайым тістеуіктер көтере алмайтын жету қиын жерлерде ыңғайлы.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан оның қаттылығы, беріктігі және тозуға төзімділігі артады.Жұмыс бөлігінің никельмен қапталуы коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.Үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл шаршамай-ақ ыңғайлы жұмыс істеуге ықпал етеді.Тұтқалардағы кең тіректер қолдың сырғып кетуіне жол бермейді, сондықтан жарақат алу қаупі жойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.288 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153742 |
- Бағасы: 1 543 ₸

