
Бүйір кескіштер WHite Nickel, 160 мм, никельмен қапталған, үш компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix White Nickel 17535, 160 мм, никельмен қапталған, үш компонентті тұтқалары бар бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған. Олар пластмасса және металл бөлшектерді, сымдарды, сондай-ақ тістейтін кабельдер мен сымдарды тез және оңай кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Никельмен қапталған жабын бүйірлік кескіштердің коррозиядан қорғанысын және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Эргономикалық үш компонентті тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды. Тұтқалардағы шектегіштер шеберді жарақаттанудан қорғайды, өйткені қолдың кесу бөліктеріне сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996153759 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

