
Рулетка Сапфир, екі компонентті корпус, 5 м х 25 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
5 м х 25 мм лентасы бар Sibrtech Sapphire 32582 рулеткасы екі компонентті корпуста жасалған. Құрал дайындамалардың, материалдардың, конструкциялардың және т.б. ұзындығын анықтауға көмектеседі. Үйде, гаражда, шеберханада, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Тесігі бар ілмек рулетканы компас ретінде пайдалануға мүмкіндік береді.Артықшылықтарықос компонентті корпус соққыға төзімділігімен және сенімділігімен ерекшеленеді, өйткені ол резеңке кірістірулері бар ABS пластиктен жасалған.Жылжымалы ілмек оның қалыңдығын өтей отырып, жұмыстың дәлдігін қамтамасыз етеді.Бау мен қыстырғыштың арқасында жұмысты жеңілдету үшін рулетканы білекке немесе белдікке іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 142 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 98 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996156637 |
- Бағасы: 1 179 ₸

