
Арба бау-бақша-құрылыс 2 доңғалақты, жүк көтергіштігі 230 кг, көлемі 90 л Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 689643 жүк көтергіштігі 230 кг, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 90 литр болатын бау-бақша және құрылыс арбасы құрылыс алаңында немесе бақшада жұмыс істегенде жүктерді жылжытуға арналған. Онда топырақты, қиыршық тасты немесе құрылыс қоспаларын тасымалдауға болады. Арбаның 2 дөңгелегі бар, ол оның жүк көтергіштігін 230 кг, сонымен қатар түзу және бұрылыс кезінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Жүк салмағы біркелкі бөлінеді, сондықтан арба борпылдақ топыраққа түсіп кетпейді. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді артикулдар 68972, 68976, 689765, 68948, 689485, 68953, 68977, 689775. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,7 мм науа және қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм жақтау құрылымның беріктігін қамтамасыз етеді. Арбаның металл элементтері коррозияға ұшырамайды, өйткені болат шұңқыр мырышталған, ал жақтау, тірек және жиектер ұнтақ эмальмен қапталған. Әрбір доңғалақтың айналуын жеңілдететін және тозуын болдырмайтын 2 шарикті мойынтіректері бар. Түтіктері мен резеңке шиналары бар пневматикалық дөңгелектер жүрудің тегістігін арттырады және арбаның тегіс емес беттерде қозғалуын жеңілдетеді. Раманың арбаның жүк көтергіштігін арттыратын қосымша тірегі бар арнайы пішіні бар. Шұңқырдың бүйірлері оралған, бұл оның механикалық беріктігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Биіктігі | 0.66 мм |
| Ұзындығы | 1.29 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 230 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800063090 |
- Бағасы: 22 887 ₸

