
Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 3 т, h көтергіштігі 160-405 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке телескопиялық домкрат Спарта 50342 техникалық қызмет көрсету үшін салмағы 3 тоннаға дейінгі автокөлікті 160-405 мм биіктікке оңай көтеруге көмектеседі. Ол автосервисте және шиналарды жөндеуде пайдалы, сонымен қатар гаражда және саяхат кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кіріктірілген қауіпсіздік клапаны салмағы 3 тоннадан асатын жүкті көтеруге жол бермейді. Болат корпус пен шойын негізі домкраттың беріктігі мен беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. Корпус кереуетке бұрандалы қосылым арқылы бекітіледі, бұл шешім қажет болған жағдайда домкратты жөндеуге мүмкіндік береді. Домкраттың салмағы небәрі 4,7 келі, сондықтан тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 160 мм |
| Көтеру биіктігі | 405 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.16091 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/50342.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.16091.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Сорғылар саны | 1 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | телескопиялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155937 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

