
Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 8 т, h көтергіштігі 165-395 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке телескопиялық домкрат Спарта 50344 техникалық қызмет көрсету үшін салмағы 8 тоннаға дейінгі автокөлікті 165-395 мм биіктікке оңай көтеруге көмектеседі. Ол автосервисте және шиналарды жөндеуде пайдалы, сонымен қатар гаражда және саяхат кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кіріктірілген қауіпсіздік клапаны салмағы 8 тоннадан асатын жүкті көтеруге мүмкіндік бермейді. Болат корпус пен шойын негізі домкраттың беріктігі мен беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. Корпус кереуетке бұрандалы қосылым арқылы бекітіледі, бұл шешім қажет болған жағдайда домкратты жөндеуге мүмкіндік береді. Домкраттың салмағы небәрі 6,5 келі, сондықтан тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қабылдау биіктігі | 165 мм |
| Көтеру биіктігі | 395 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.16091 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/50344.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.16091.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 8000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Сорғылар саны | 1 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | телескопиялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155951 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

