
Еденді сыпыруға арналған ағаш щетка, 280 мм, 5 қатар, жіптері бар түзу сызғыш, Сибртех тұтқасы жоқ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 84614 ағаш щеткасы, ұзындығы 28 см, қылшықтары 5 қатар, жіптері бар түзу тұлыптары бар, сабы жоқ, — едендерді, жүретін жолдарды, баспалдақтарды, тротуарларды, алаңдарды сыпыруға арналған тұрмыстық техника. 5 қатарлы қылшықтар үй ішінде және сыртта тазалаудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Қылқалам тұтқасы 68416 тұтқасымен үйлесімді.Артықшылықтарысенімділік — тазалау кезінде қылшықтар түсіп кетпейді.Төзімділік — синтетикалық қылшықтар берік және тозуға төзімді.Беріктік — қатты қатты ағаштан жасалған блок зақымдануға төзімді.Тұтқа — төлкенің берік бекітілуі бұрандалы жалғауға ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.236 кг |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 280 мм |
| Тулейканың материалы | пластмасса |
| Қылшық материалы | PET |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Төлейка | жіппен |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800064899 |
- Бағасы: 755 ₸

