
Еденге арналған ағаш щетка, 400 мм, бес қатарлы, бұрышпен бұрандалы, Сибртех тұтқасы жоқ тулейка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған ағаш щетка Сибртех 84626 ұзындығы 40 см, 5 қатарлы, бұрышты ойығы бар, тұтқасы жоқ, үй ішінде де, сыртында да тазалауға арналған. Оның қалың 5 қатарлы қылшықтары бар, соның арқасында едендегі шаң мен қоқысты, сондай-ақ жолдардағы, алаңдардағы, тротуарлардағы және баспалдақтардағы жапырақтар мен қоқыстарды мұқият сыпырады. Ұзындығы 40 см жұмыс бөлігі үлкен аумақты тазалауға ыңғайлы. Сабақ бөлек сатып алынады, ұсынылған үлгі — 68416.Артықшылықтарықатты ағаш негізі түгендеудің сенімділігін қамтамасыз етеді.Төзімді синтетикалық қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Қылшықтардың бумалары мықтап бекітілген және тазалау кезінде төсемнен құлап кетпейді.Бұрышта орналасқан тулейка тұтқаның ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Бұрандалы тулейка сабақты мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.404 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 400 мм |
| Тулейканың материалы | пластмасса |
| Қылшық материалы | PET |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Төлейка | жіппен |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800064905 |
- Бағасы: 1 242 ₸

