
Еденге арналған ағаш щетка, 500 мм, бес қатарлы, бұрышты бұрандасы бар тулейка, Сибртех тұтқасы жоқ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған ағаш щетка Сибртех 84627 ұзындығы 50 см, 5 қатарлы, бұрышты бұрандалы ілгегі бар, тұтқасы жоқ, үй ішінде де, сыртында да тазалауға арналған. Оның қалың 5 қатарлы қылшықтары бар, соның арқасында едендегі шаң мен қоқысты, сондай-ақ жолдардағы, алаңдардағы, тротуарлардағы және баспалдақтардағы жапырақтар мен қоқыстарды мұқият сыпырады. Ұзындығы 50 см жұмыс бөлігі үлкен аумақты тазалауға ыңғайлы. Сабақ бөлек сатып алынады, ұсынылған үлгі — 68416.Артықшылықтарықатты ағаш негізі түгендеудің сенімділігін қамтамасыз етеді.Төзімді синтетикалық қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Қылшықтардың бумалары мықтап бекітілген және тазалау кезінде төсемнен құлап кетпейді.Бұрышта орналасқан тулейка тұтқаның ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Бұрандалы тулейка сабақты мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.488 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 500 мм |
| Тулейканың материалы | пластмасса |
| Қылшық материалы | PET |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Төлейка | жіппен |
| Қылшықтардың түсі | ашық жасыл |
| Штрих-код | 4606800064912 |
- Бағасы: 1 348 ₸

