
Құрылыс щеткасы 500 мм, 5 қатар, қатты қылшық, темір тұлып, Сибртех тұтқасынсыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс щеткасы Сибртех 84622 ұзындығы 50 см, 5 қатарлы қатты қылшықтары бар, темір тұлыптары бар, сабы жоқ, тұрғын үйлерде, техникалық және шаруашылық үй-жайларда еденді сыпыру үшін, сондай-ақ баспалдақтарды, көше жолдарын, тротуарларды, алаңдарды тазалау үшін қолданылады. Бұл өздігінен тегістейтін едендер мен бетон төсемдерін орнату кезінде пайдалы, өйткені қатты қылшықтар ауа көпіршіктерін кетіруге және ерітіндіні қолданғаннан кейін бетті тегістеуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігінің ұзындығы 50 см, сондықтан щетка үлкен аумақтарды тазалауға жарамды. Сабақ бөлек сатып алынады, үйлесімді үлгілері — 68432, 68443, 68414.АртықшылықтаРышаш бумалары 5 қатарға орналастырылған, сондықтан щетка қоқысты тиімді тазартады.Корпус материалы — жоғары беріктікті қамтамасыз ететін қатты ағаш.Түк тозуға төзімді және негізге мықтап жабысады, сондықтан щетка ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған.Түлейка металдан жасалған, бұл щетканың сенімділігін арттырады.Көлбеу тулейка ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы тұтқаның орналасуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.512 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 500 мм |
| Тулейканың материалы | металл |
| Қылшық материалы | PET |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Төлейка | без резьбы |
| Қылшықтардың түсі | красный |
| Штрих-код | 4606800064936 |
- Бағасы: 1 634 ₸

