
Синтетикалық тегіс беттерге арналған ауыстырылатын миди-ролик, 150 мм, қада 4 мм, D 30 мм, D тұтқалары 6 мм, велюр MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 150 мм және диаметрі 30 мм болатын MTX 80849 тегіс беттерге арналған ауыстырылатын синтетикалық миди ролик, велюрден жасалған үлбірі бар, тұтқасына 4 мм қадасы 6 мм, шағын аумақтарда және жету қиын жерлерде әрлеу үшін қолданылады. Қысқа қаданың арқасында лак-бояу құрамы жұқа қабатпен біркелкі жағылады, сондықтан ролик лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Ролик коррозиялық ортаның әсеріне төзімді, сондықтан оны эпоксидті және алкидті лактармен, еріткіш негізіндегі қосылыстармен қолдануға болады. Түктің құрамында табиғи жүн бар — ролик жақсы сіңеді және бояуды бетіне береді. Пальто ыстық балқымалы желіммен бекіту әдісінің арқасында роликке мықтап бекітілген. Ролик бетінде қалдық қалдырмайды, өйткені оның тігісі жоқ. Роликті жұмысты ұзақ уақыт үзбей, жылдам босату құрылымының арқасында бірнеше секундта ауыстыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.036 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 30 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | велюр |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996155012 |
- Бағасы: 518 ₸

