
Синтетикалық орташа тегіс беттерге арналған ауыстырылатын миди-ролик, 150 мм, қадасы 12 мм, D 30 мм, D тұтқалары 6 мм,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 150 мм, қада ұзындығы 12 мм және ролик диаметрі 30 мм болатын орташа тегіс беттерге арналған MTX 80854 ауыстырылатын синтетикалық миди ролик диаметрі 6 мм бюгельдер үшін жарамды. Ол кедір-бұдыр және тегіс беттердің шағын және жету қиын жерлерін бояуға ыңғайлы. Ішкі және сыртқы әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде эмальдарды, бояуларды, лактарды, сондай-ақ басқа да лак-бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. Оның қызмет ету мерзімі ұзақ, жартылай тегіс беттер үшін оңтайлы, сонымен қатар тегіс және кедір-бұдыр беттерге жарамды. Артықшылықтары Полиамидті ролик су негізіндегі бояуларды немесе еріткіштері бар негіз бояуларын жағу үшін қолданылады. Роликті қолдану жұмысты жеңілдетеді және бояуды тұтынуды азайтады, өйткені ол бояуды жақсы сіңіреді және береді. Полиамидтен жасалған түк тозуға және жарылуға төзімді, сондықтан ролик қарқынды қолдануға жарамды. Ролик бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады — үлбір Termofusion технологиясы негізінде мықтап бекітілген. Роликті ауыстыру жылдам босатылатын дизайнға байланысты бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.036 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 30 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996155050 |
- Бағасы: 466 ₸

