
Дизельдік генератор DD6300Е, 5.0 кВТ, 220 В/50 Гц, 15 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DD6300E генераторы саяжайды, бау-бақша учаскесін, құрылыс алаңын, шеберхананы, дүкенді электрмен жабдықтауға арналған. Мысалы, теледидарды, тоңазытқышты, үтікті, микротолқынды пешті, 3 қыздыру шамын бір уақытта қосуға болады. Дизельдік генератор қуаты жағынан ұқсас бензин генераторына қарағанда отынды аз тұтынады: 15 литрлік резервуар 10 сағат жұмыс істеуге жетеді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл. Артықшылықтары: Қозғалтқыш сапалы бөлшектермен жабдықталған, бұл оның ресурсы мен сенімділігін айтарлықтай арттырады: металл иінді білік пен таратқыш білік, мыс орамасы бар генератор, шойын гильза, цилиндр және алюминий қорытпасынан жасалған картер. Кіріктірілген қорғаныс жүйелері қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме және май деңгейі төмен болған кезде автоматты түрде өшіруді қамтамасыз етеді. Қауіпсіз пайдалану - қосылатын жабдық үшін қорқудың қажеті жоқ, AVR құрылғысы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді. Әрбір розетка жеке сақтандырғышпен жабдықталған, бұл желінің қауіпсіздігін арттырады. Ауа бөгеті - автоматты, бұл пайдалануды жеңілдетеді. Электрлік стартердің көмегімен генератор кілтті қарапайым айналдыру арқылы іске қосылады. Ал қолмен стартер суық іске қосуды жеңілдетеді. Сағат санауышы техникалық қызмет көрсету уақытын есептеуді жеңілдетеді. Жанармай индикаторы уақытында жанармай құюға мүмкіндік береді. Вольтметрдің болуына байланысты кернеуді басқару оңай. Батареяларды 12 В бөлек розетканың болуына байланысты тікелей зарядтауға болады. Тасымалдауға арналған дөңгелектер мен тұтқалар жеткізу көлеміне әлдеқашан енгізілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 108 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 655 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 730 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87020 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Дизельдік генератор Denzel 94657.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87020.pdf |
| _пакеттегі ені | 520 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 730 x 520 x 655 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 944-Дизельді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.65 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,5 л/ч |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | ТД |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
| Штрих-код | 4044996135878 |
- Бағасы: 413 580 ₸

