
Бензинді дәнекерлеу генераторлық қондырғы WG 210Е, 5.0 кВТ, 220 В, бак 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WG 210Е бензин генераторы электр желілерінен алыс жерлерде дәнекерлеу жұмыстарының үлкен көлемін жүргізуге арналған. 210 А дейінгі тұрақты дәнекерлеу тогы электродпен 5 мм-ге дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Генератордың номиналды және максималды қуатының жоғары көрсеткіштері генераторды әртүрлі электр құралдары мен жабдықтары үшін дербес қуат көзі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Генератордың максималды қуаты 5 кВТ электр желісінің болуына қарамастан шағын құрылыс алаңында жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жұмыстың тұрақтылығы мен сенімділігіне генератордың мыс орамасын және жан-жақты қорғаныс жүйесін пайдалану арқылы қол жеткізіледі: майдың төмен деңгейімен іске қосудан, шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан. Үлкен жанармай багы – 25 л 10 сағатқа дейін жанармай құюсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Іске қосуды жеңілдету үшін генератор электрлік стартермен жабдықталған. Жеткізу көлеміне генераторды тасымалдауды айтарлықтай жеңілдететін дөңгелектер мен тұтқалар кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 80 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шығу кернеуі | 12 В/8.3 А |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Розеткалар саны | 2 |
| Максималды қуат | 5000 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 4500 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, май сенсоры, тұтқалар мен дөңгелектер кіреді |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Розетка түрі | 220 В/16 А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996135854 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

