
Бит жиынтығымен дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыш, 21 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13334 бит жинағы бар бұрағыш, 21 элемент, CrV, дәл жұмыс үшін пайдаланылады. Ол жартылай кәсіби құралдар класына жатады, сондықтан қарқынды тұрмыстық немесе күрделі емес кәсіби тапсырмаларды орындау кезінде пайдалы болады. Бұрауышпен электрониканы, сағаттарды және микро бұрандалары бар басқа құрылғыларды жөндеуге болады. Артықшылықтары Бұрағыш-ұстағыштың ұшы мен өзегі хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың беріктігіне және тозуға төзімділігінің жоғары дәрежесіне кепілдік береді. Бұрауыштың тұтқасы жеңіл және коррозияға төзімді алюминий қорытпасынан жасалған. Айналмалы төбешік микро бұрандаларды орнатуды/бөлшектеуді жеңілдетеді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен дәлдігіне оң әсер етеді. Жинақтың бөлшектері ықшам қорапта жинақталған, оны далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Корпустағы биттерді таңбалау қажетті саптаманы таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 21 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, Pb, HEX, Torx |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996156118 |
- Бағасы: 3 556 ₸

