
Биттер жинағы және шеткі ұштары бар қайтымды бұрағыштар, 41 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 13338, 41 дана, CrV биттері мен ұштары бар қайтымды бұрағыштар, CrV, SL, PH, PZ, HEX, TORX типті бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған қондырмаларды және гайкаларды, болттарды, бұрандаларды орнатуға/бөлшектеуге арналған соңғы бастарды қамтиды. Сондай-ақ оның ішінде бұрағыш пен дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған биттер бар, олардың көмегімен шағын электрониканы, көзілдірікті, балалар ойыншықтарын және т.б. Ұзартқыш сым жұмысты жету қиын жерлерде орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — бұрауыштардың қашаулары, ұштары және өзектері жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Реверс функциясы — бекіткіштерді монтаждау/бөлшектеу оңай, жұмыстың үлкен көлемімен қолдардағы шаршау азаяды. Эргономикалық екі компонентті тұтқалар — құралдар қолыңызда сырғып кетпейді. Жинақтың бөлшектері жоғалмайды — құралдар қоймасы бар ысырмалы пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 41 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, Pb, HEX, Torx |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996156088 |
- Бағасы: 5 765 ₸

