
Шеге үшін шегелер артикул 57405 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Атыс штыры Matrix арт. 57480 Matrix 57405 пневматикалық шегеге арналған. Ол шегелерге әсер ету үшін соққы бөлігі ретінде қолданылады. Шабуылшыдағы тығыздағыш сақина 10 мПа-ға дейінгі қысымда толық тығыздықты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Болат шабуылшының штыры беріктігімен және механикалық зақымдануға төзімділігімен ерекшеленеді. Шабуылшының кемінде 45 HRC жоғары қаттылығы қарқынды соққы жүктемелеріне төтеп беруге мүмкіндік береді және деформацияға төзімділікті арттырады. Шабуылды дайындау кезінде жоғары дәлдік шегелердің сыналануын және сынуын болдырмайды. Салмағы 270 г, сондықтан ол шегенің құрылымын ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | нейлер артикул 57405 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155449 |
- Бағасы: 781 ₸

