
Шеге үшін шегелер артикул 57410 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Art. 57481 шабуылшысы шегелерге соққы әсерін беру үшін Matrix 57410 пневматикалық шегемен бірге қолданылады. Шабуылшыдағы тығыздағыш сақина 10 мПа-ға дейінгі қысымда тығыздықты қамтамасыз ете отырып, -20 °C температурада да өзінің қасиеттерін жоғалтпайды. Артықшылықтары: Беріктік және механикалық зақымға төзімділік — атыс штыры болаттан жасалған. Шабуылшының қаттылығы кем дегенде 45 HRC құрайды, сондықтан ол тіпті қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады және деформацияға төзімділігі жоғары. Шегелер майыспайды және сынбайды, өйткені шток жоғары дәлдікпен жасалған. Атыс штыры 340 г салмағы аз болғандықтан, шегенің құрылымын ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 33 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | нейлер артикул 57410 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155456 |
- Бағасы: 1 557 ₸

