
Степлерге арналған атыс штыры артикул 57415 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Атыс штыры Matrix арт. 57482 Matrix 57415 пневматикалық степлеріне орнатылады. Ол қапсырмаларға соққы әсерін тигізеді. Тіпті төмен температурада (-20 °C дейін) шабуылшыдағы тығыздағыш сақина деформацияланбайды және 10 мПа-ға дейінгі қысымда тығыздықты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Болат конструкциясы жоғары беріктікке және коррозияға төзімділікке ие. Атыс штыры жоғары соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және іс жүзінде деформацияға ұшырамайды, өйткені оның қаттылығы кем дегенде 45 HRC құрайды. Дайындаудың жоғары дәлдігі — штырь шегелердің сыналануына және майысуына жол бермейді. Атыс штырының салмағы 320 г, сондықтан ол қапсырманың конструкциясына салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | степлер артикул 57415 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155463 |
- Бағасы: 704 ₸

