
Степлерге арналған атыс штыры артикул 57420 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Атыс штыры Matrix арт. 57483 Matrix 57420 пневматикалық қапсырмасына орнатылады және қапсырмаларға соққы әсерін тигізеді. Тығыздағыш сақина қасиеттерін жоғалтпай -20 °C-қа дейінгі төмен температураға төтеп бере алады. Сонымен қатар ол 10 мПа-ға дейінгі қысымда тығыздықты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Болаттан жасалған, сондықтан коррозияға төзімді. Кем дегенде 45 HRC қаттылығына байланысты соққы жүктемелерінен деформацияланбайды. Тырнақтардың сыналануын және майысуын болдырмай, тұрақты және дәл жұмыс істейді. Салмағы небәрі 320 г, сондықтан қапсырманы ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | степлер артикул 57420 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155470 |
- Бағасы: 781 ₸

