
Мәрелік шегеге арналған шток артикул 57425 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix art. 57484 атыс штыры шпилькаларға соққы әсерін беру үшін Matrix 57425 әрлеу шегесіне орнатылады. Тығыздағыш сақина -20 °С-қа дейінгі төмен температурада және 10 мПа-ға дейінгі қысымда да толық тығыздықты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Болаттан жасалған, сондықтан ол коррозияға және механикалық зақымға төзімді. Кем дегенде 45 HRC қаттылығына байланысты атыс штыры тозуға төзімді және соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Ол жоғары дәлдікпен жасалған, яғни ол шпилькаларды деформацияламайды және олардың кептелуіне жол бермейді. Салмағы небәрі 200 грамм, бұл шегенің құрылымын мүлдем ауырлатпайды дегенді білдіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 33 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | нейлер артикул 57425 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155487 |
- Бағасы: 891 ₸

