
Шегеге арналған атыс штыры 3-і 1-де артикул 57427 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Атыс штыры Matrix арт. 57486 Matrix 57427 шегесіне орнатылады және қапсырмалар мен шегелерге соққы әсерін беретін элемент ретінде әрекет етеді. Тығыздағыш сақина тіпті төмен температурада (-20 °C дейін) және 10 мПа-ға дейінгі қысымда ауаның ағып кетуіне жол бермей, толық тығыздауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Атыс штыры болаттан жасалған, сондықтан ол механикалық кернеулерге төтеп бере алады және коррозияға төзімді. Кем дегенде 45 HRC қаттылығына байланысты атыс штыры жоғары тозуға және деформацияға төзімділікке ие. Шегелер мен қапсырмалар бүгілмейді және сыналанбайды — штырь жоғары дәлдікпен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | нейлер 3 в 1 артикул 57427 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155500 |
- Бағасы: 2 538 ₸

