
Шегеге арналған атыс штыры артикул 57428 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix art. 57487 атыс штыры Matrix 57428 шегесінде соққы механизмі ретінде қолданылады. Тығыздағыш сақина тіпті төмен температурада (-20 °C дейін) және 10 мПа-ға дейінгі қысымда да толық тығыздыққа кепілдік береді. Артықшылықтары: Болат конструкциясы деформация мен коррозияға жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Атыс штыры кем дегенде 45 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған, сондықтан тозуға және деформацияға төзімді. Шабуылшының штыры жоғары дәлдіктегі технологиялармен жасалған, бұл тырнақтарды кептелусіз және майыстырмай соғуға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | нейлер артикул 57428 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155517 |
- Бағасы: 776 ₸

