
Көгалды аэратор, 440 х 1400 мм, болат сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad қол қопсытқышы 440 x 1400 мм арт. 62031 көгал шөптерін дұрыс күтіп-баптауға және олардың өсуін жақсартуға арналған. Ол топырақтың үстіңгі қабатындағы тығыздағыштарды жояды, оттегі мен ылғалдың тамырларға енуін қамтамасыз етеді. Аэратордың арқасында топырақ қоректік заттармен қаныққан және құрғақшылыққа төзімді болады. Артықшылықтары Аэратор тыңайтқыштарды қолданбай-ақ көгалдың табиғи өсу процесін жылдамдатуға мүмкіндік береді. Сабағы мен жұмыс бөлігі берік мырышталған болаттан жасалған және коррозияға ұшырамайды, сондықтан қопсытқыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Пластикалық дөңгелектер аэратордың көгалдар арқылы оңай және ыңғайлы қозғалуын қамтамасыз етеді. Аэратордың конструкциясын бөлшектеу оңай, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.7 кг |
| Ұзындығы | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 205 мм |
| Топ | Қопсытқыштар, қопсытқыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 618-Аэраторлар |
| Пышақтардың диаметрі | 4 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 25 мм |
| Тістердің саны | 27 |
| Жинақтау | инелері мен дөңгелектері бар барабан, сабы бар сабы (2 бөлік), бекіткіштер, қаптама |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Материал | болат, полипропилен |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | ПВХ |
| Тұтқа материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Тұтқаны жабу | мырыштау |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 35 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 440 мм |
| Штрих-код | 4044996157894 |
- Бағасы: 12 066 ₸

