
Механикалық арамшөптерді кетіргіш, 1000 мм, алюминий корпус, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Механикалық арамшөптерді жоюшы Palisad LUXE 62032, 1000 мм, алюминий корпусы бар, бағбандар мен бағбандар үшін таптырмас құрал. Оның көмегімен аумақты ретке келтіруге және қуатты тамыр жүйесі бар арамшөптерден арылуға болады: одуванчиктер, жұлдызқұрттар, көкшөптер, жас шошқалар және т.б. Жоюшы жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді және өсімдіктердің тамырын толығымен жұлып алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кетіргіш берік және сенімді — оның тұтқасы алюминий қорытпасынан жасалған, ал жұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған және шыңдалған. Тұтқаның түбінде орналасқан аяқ тірегі инелерді жерге енгізуді жеңілдетеді. Сенімді ұстау және ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқада ПВХ төсемі қарастырылған. Кетіргіш коррозияға және ультракүлгінге төзімділікке ие, сондықтан олардың әсерінен бұзылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1050 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/62032_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 83 мм |
| Топ | Қопсытқыштар, қопсытқыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 620-Қопсытқыштар |
| Пышақтардың диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 83 мм |
| Тістердің саны | 4 |
| Жинақтау | құрал, қаптама |
| Материал | болат, алюминий қорытпасы, полиамид, поливинилхлорид, полипропилен |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, ПВХ |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1000 мм |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 83 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996158532 |
- Бағасы: 17 099 ₸

