
Электрлік тельфер TF-1200,1.2 т, 1800 Вт, биіктігі 12 м, 8 м/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TF-1200 электр көтергіші арқанды орау жылдамдығы 8 м/мин дейін 12 м биіктікке 1200 кг-ға дейінгі жүктерді көтеруге арналған. Ол құрылыс алаңдарында, автосервистерде, гараждарда немесе қоймаларда қолданылады. Артықшылықтары: Қозғалтқышта мыс орамасы бар, бұл оның ресурсын арттыруға мүмкіндік береді. Көтергіштің істен шығуын болдырмау үшін кіріктірілген қорғаныс жүйесі қамтамасыз етілген, ол шамадан тыс жүктелген және рұқсат етілген көтеру биіктігінен асқан кезде оны автоматты түрде өшіреді. Жүктің қауіпсіздігі — тежеу механизмі арқанның өздігінен түсіп кетуіне және шешілуіне жол бермейді. Тиімді салқындату — тельфердің корпусында арнайы қабырғалар мен тор қарастырылған. Жүк қорғаныш қапсырманың болуына байланысты ілгекке мықтап бекітіледі. Арнайы қалқа оңай жұмыс істеу үшін ілгекті тік күйде ұстауға мүмкіндік береді. Болат арқанның қалыңдығы 6 мм, бұл оның беріктігі мен жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Ыңғайлы және қауіпсіз жұмыс — көтергішті қашықтан басқару пульті арқылы қашықтан басқаруға болады. Бекіткіштер көтергішпен бірге жеткізіледі, сондықтан оны сатып алғаннан кейін бірден орнатуға болады. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Көтеру биіктігі | 12 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.01.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.85585 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.85585.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Полиспаст блогымен көтеру биіктігі | 6 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 600 келі |
| Полиспаст блогымен жүк көтергіштігі | 1200 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Арқанның ұзындығы | 12 м |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.8 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996135892 |
- Бағасы: 130 550 ₸

