
Электрлік тельфер TF-800, 0.8 т, 1300 Вт, биіктігі 12 м, 8 м/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TF-800 электр көтергіші 800 кг-ға дейінгі жүктерді арқанды орау жылдамдығымен 8 м/мин 12 м биіктікке дейін көтереді. Ол құрылыс алаңында, автосервисте, гаражда немесе қойма бөлмелерінде пайдалы болады. Артықшылықтары: Мыспен оралған қозғалтқыш қарқынды жүктемелерге және қызып кетуге төзімді. Шамадан тыс жүктелген және көтерудің рұқсат етілген биіктігінен асқан жағдайда көтергіш автоматты түрде өшеді, бұл оның бұзылуына жол бермейді. Жүктің қауіпсіздігі үшін арқанның өздігінен түсіп кетуіне және шешілуіне жол бермейтін тежеу механизмі қарастырылған. Көтергішті салқындату тиімділігі үшін корпуста арнайы қанаттар мен тор қарастырылған. Ілмек жүктің сенімді бекітілуін қамтамасыз ететін қорғаныс кронштейнімен жабдықталған. Арнайы қалқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін ілгекті әрқашан тік күйде ұстауға мүмкіндік береді. Қалыңдығы 5,1 мм кабель болаттан жасалған, сондықтан ол берік және жоғары қызмет етеді. Көтергішті қашықтан басқаруға болады, себебі жиынтықта пульт бар. Көтергішті бірден орнатуға болады — бекіткіштер жинақта бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Көтеру биіктігі | 12 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 152 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.01.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.85585 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.85585.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Полиспаст блогымен көтеру биіктігі | 6 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 400 келі |
| Полиспаст блогымен жүк көтергіштігі | 800 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Арқанның ұзындығы | 12 м |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996135885 |
- Бағасы: 101 150 ₸

