
Балауыздан жасалған көк түсті борлар, 120 мм, қорап 6 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 120 мм Matrix 84819 көгілдір түсті балауыз қарындаштары, 6 дана. қорапта сызықтар мен әртүрлі белгілерді салу үшін пайдалы. Олар әмбебап, сондықтан тегіс және кедір-бұдырлы текстурасы бар беттерде қолдануға болады: бетон, металл, пластмасса, керамика, шыны. Артықшылықтары Су өткізбейтін қарындаштарды құрғақ және дымқыл беттерде қолдануға болады. Алтыбұрышты пішінінің арқасында қарындаштар қолыңызда ыңғайлы орналасады және жұмыс бетінен сырғып кетпейді. Әрқайсысының ұзындығы 120 мм болатын алты қарындаш ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті. Еуро аспасы бар картон қорап қарындаштарды ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 дана |
| Өзек материалы | балауыз |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996155432 |
- Бағасы: 981 ₸

