
Сопақша сырлаушы қарындаштар, қатты беттерге арналған, 250 мм, қорап 12 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сопақша сырлаушы қарындаштар Matrix 84811 ұзындығы 250 мм, 12 дана. қорапта сызықтар салу, қатты беттерге белгілер қою үшін қолданылады: бетон, тас және т.б. Олар шеберлерге ағаш ұстасы, сырлау және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Ең жоғары қаттылық 4H — қарындаштар қатты беттерде таңбалауға мүмкіндік береді, қорғасын оңай қайралады (ұштағыш бөлек сатып алынады, мысалы, арт. 84800). Өте жақсы көріну — 5х2 мм тікбұрышты профильді сымдар әртүрлі қалыңдықтағы айқын және жарқын сызықтарды жасайды. Жарқын дизайн — жасыл қарындаштар құралдардың арасында ерекшеленеді, сондықтан оларды табу оңай. Сопақша пішін — қарындаштар көлбеу беттерден сырғып кетпейді және қолға ыңғайлы орналасады. Ұзартылған профиль, қорапта 12 дана — жинақ ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.166 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жиынтықтағы саны | 12 шт |
| Өзек материалы | графит |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қорғасынның қаттылығы | 4H |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Нысан | сопақша |
| Штрих-код | 4044996155364 |
- Бағасы: 799 ₸

